Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29.484 kg |
|---|---|
| Dimensions | 203 × 152 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | 12" |
| Product Dimensions | 80"L x 60"W x 12"Th |
| Top Style | Pillow Top |
| Fill Material | Gel Memory Foam |
| Special Feature | Cooling, Temperature Regulating, Hypoallergenic, Pressure Relief, Brea |
| Size | Queen |
| Cover Material | A breathable, cool-to-the-touch fabric |
Instock
There are no reviews yet.