Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.468 kg |
|---|---|
| Dimensions | 189 × 95 × 101 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Material | Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1000mm |
Instock
There are no reviews yet.