Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | Under 8", 5inch 6 inch |
| CN | Guangdong |
| Suitable size | twin/twinxl |
Instock
There are no reviews yet.