Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 137 × 15 cm |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | YUJINGXI |
| Health Functions | No |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | Under 8" |
| CN | Guangdong |
| Item Weight | 27 Pounds |
| Product Dimensions | 75L x 54W x 6Th in |
| Construction Type | Foam |
Instock
There are no reviews yet.