Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | Under 15 cm |
| Top Style | Tight Top |
| Cover Material | Textile |
| Number of Layers | 2 |
| Fill Material | Gel Memory Foam |
| Special Feature | Pressure Relief |
| Item Firmness Description | Plush |
| Age Range (Description) | Adult |
Instock
There are no reviews yet.