Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 240mm*145mm |
| Model Number | 700510/13/12 |
| Shell Material | CARBON |
| Use | Road Bicycles |
| User | unisex |
| Brand Name | BUCKLOS |
| Origin | Mainland China |
| Product | 3D Printed Bike Saddle |
| Material | Carbon Fiber |
| 3D-1 Weight | About 244g |
| 3D-3 Weight | About 196g |
| 3D-2 Weight | About 180g |
Instock
There are no reviews yet.