Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Lixada HT-27 Bike Helmet |
| Air Vents | 8 – 15 |
| Type | Non Integrally-molded Helmet |
| Material | PC + EPS |
| Age Group | kids |
| Brand Name | ZHUOFU |
| Weight (g) | 360g / 12.7oz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.