Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | direct drinking water |
| Material | Plastic |
| Capacity | 701ml-800ml |
| Brand Name | OFFBONDAGE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.