Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Seat Post |
| Diameter | 30.9 – 32.0mm |
| Material | Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Length | 250 – 400mm |
| Ultralight Aluminum Alloy | Bicycle Seatpost |
| Cycling Parts | Bike Seat Tube Seat Post |
Instock
There are no reviews yet.