Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | S-09 |
| Type | Full Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER, LYCRA |
| Brand Name | GIYO |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Size | S / M / L / XL / XXL |
| Color | Black /Red / Blue / Yellow |
| Weight | 60g/pair |
| Feature 1 | Cycling Gloves |
| Feature 2 | Full Finger Gloves |
| Feature 3 | Winter Gloves |
| Feature 4 | Touch Screen |
| Feature 5 | Motorcycle Mittens |
Instock
There are no reviews yet.