Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Interactive Toys |
| Material | Fleece, Polar Fleece |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Sounding toys |
| Weight | 50g |
Instock
There are no reviews yet.