Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 250g |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Dogs |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.