Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Fleece |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Sounding toys |
| Weight | 45g |
| Color | Dark blue elephant |
| plush spot goods | handsome pet toy |
| dog spot goods | green pet toy |
| dog play toy | Plushs toys |
Instock
There are no reviews yet.