Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 8 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Fleece, Plush |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Sounding toys |
| Weight | 100g |
| Box quantity | 108 |
| Style | Elephant, Fox, Pig, Donkey, Rabbit |
| jouets chien | juguete perro |
Instock
There are no reviews yet.