Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Power | AC110V-AV220V |
| Brand Name | ZRDR |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Aluminum alloy |
Instock
There are no reviews yet.