Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Material | Plastic, PP |
| Brand Name | Shunmaii |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Packaging | PE |
| Size | 60ml 55*55*100mm/2.1*2.1*3.9in, 125ml 55*55*140 mm/2.1*2.1*5.5in |
Instock
There are no reviews yet.