Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | RUBBER |
| Fixed Form | Hang Up |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Jebao |
| Model | Doser 3.1/Doser 3.4/MD-4.4 |
Instock
There are no reviews yet.