Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Ropes |
| Material | Fleece |
| Origin | Mainland China |
| type | Voice toy |
| weight | 22g |
| texture of material | Plush |
| category | Pet toys |
Instock
There are no reviews yet.