Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 500g |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | Plastic |
| Brand Name | COOYOMOO |
| Item Type | Slow Feeder |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
Instock
There are no reviews yet.