Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 4 cm |
| Feature | Non-automatic |
| Material | Plastic + stainless steel |
| Brand Name | Talk-Satisfied |
| Type | BIRDS |
| Origin | Mainland China |
| Name | Birds feeding syringe kit |
| Gavage Tubes Material | Stainless steel |
| Syringe Material | Plastic + stainless steel |
| Syringe Capacity | 10ml/20ml/50ml |
| Gavage Tubes Size | 6 models |
| Applicable objects | Parrots, pigeons, rodents, and other small pets |
Instock
There are no reviews yet.