Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish, Wall-mounted Filter |
| Feature B | Pneumatic Filter |
| Support | Dropshipping&Wholesale |
| Feature A | Biochemical Cotton Filter |
| Type B | More Environmentally Friendly |
| Size: | 10cm X 5cm X 15cm |
| Color: | Blue |
| Feature D | Pet Supplies |
| Package Includes: | 1x Cotton Filter |
| Feature E | Aquarium Accessories |
| Weight: | 100 Grams |
| Feature F | More Environmentally Friendly Durable |
| Type A | Aquarium Filter |
| Type E | Pneumatic Filter Pocket |
| Type1 | Pneumatic Filter More Environmentally Friendly |
| Type5 | Aquarium Accessories Aquarium Filter |
Instock
There are no reviews yet.