Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Watt | 200W |
| Power Source | CHARGE |
| Charging Time | 24 Hour |
| Model Number | TCD56 |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Heating Bulb |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power | 25W/50W/75W/100W |
| Color | Black |
| Material | Ceramic + Alloy heating wire |
| Thread size | E27 |
| Package includes | 1PC X Heating Lamp |
Instock
There are no reviews yet.