Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Material | Plastic, Plastic, Paper, Plastic, Paper |
| Brand Name | ADUWRSE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | BIRDS |
| Diameter | Approx. 3.5cm/1.38 in, Approx. 3.5cm/1.38 in |
Instock
There are no reviews yet.