Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Material | Plastic, plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | BIRDS |
| Weight | S: 2g, L: 4g |
| Size | S:3.2cm x 1.6cm, L:4.2cm x 2.2cm (H, L) |
| Color | White |
| Feature 1 | Functional Easy To Clean Birdcage Fork With Vibrant Options |
| Feature 2 | Decorative Durable Material Colorful Birdcage Fork |
| Feature 3 | Color Variations Vibrant Colors Birdcage Fork In Various Shades |
| Feature 4 | Unique Customizable Birdcage Fork With Different Colors |
| Feature 5 | Birdcage Fork Stylish Design Customizable Birdcage Fork Options |
Instock
There are no reviews yet.