Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 500g |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | Plastic |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
Instock
There are no reviews yet.