Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Interactive Toys |
| Material | Fleece |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Filler | High elastic PP cotton |
| Size (L x W x T) | 160 x 90 x 85mm/6.29 x 3.54 x 3.34in |
| Package included | 1 X Slipper Shaped Squeaky Pet Toy |
| dog toy | Toy for dog |
| cat toy | Toy for cats |
| cat product | slippers toy for cat |
| Plush toy | Small And Medium-Sized Dog Toy |
| Outdoor Training | Cat Relieve Anxiety Accesso |
| Toy Accessories | interactive toys |
Instock
There are no reviews yet.