Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | CHARGE |
| Model Number | LQZM0013 |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Reptile heating lamp anti-scalding mesh cover |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Specifications: | Square/Round |
| Size: | Square 14x14x17cm/Round 14x17cm |
| Usable lamp height: | less than 16CM |
| Usable lamp diameter: | within 13CM |
| Applicable objects: | Reptiles |
| Function: | Anti-scalding |
Instock
There are no reviews yet.