Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 9 cm |
| Fixed Form | Sitting |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Origin | Mainland China |
| Brand | ZKSJ |
| Series | Eco Slim Wave |
| Model | 6000/10000/15000/20000/25000 |
| Power | 9-70W |
| Flow | 6000-30000 L/H |
Instock
There are no reviews yet.