Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Lacquer |
| Material | Acrylic, ABS |
| Brand Name | MOONSHADE SMOKING |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Size | 55*164mm |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Input Voltage | 3.7V-0.2A |
| Feature | Tobacco Grind Filling Machine |
Instock
There are no reviews yet.