Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Model Number | Z5 |
| Shape | Free Type, Free Type |
| Technics | FROSTED, Frosted |
| Material | Silicone, Silicone |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Weight | About 1g |
| Package | 5pcs / Opp bag |
| What | Hookah Silicone Seals |
Instock
There are no reviews yet.