Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3pcs 50*2.35mm Universal Spring Screws |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Not Fit For Zippo Lighter | Not Fit For Zippo Lighter |
| Dropshipping | Yes |
| Introduction 1 | For Zorro Grind Wheel Lighter Repair Accessory |
| Introduction 2 | For Zorro Kerosene Oil Lighter Repair |
| Durable | Easy To Use |
| For | Repair Zorro Kerosene Oil Lighter |
| Size | 50.3*2.35mm(Approx) |
| Factory Directly Sale | Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.