Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 10pcs/Lot Rhombus Toothed Steel Wheel Fit For Zippo |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Rhombus Steel Wheel Size | Outer Diameter 10.8mm / Thickness 3.8mm(Approx.) |
Instock
There are no reviews yet.