Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Shape | Free Type |
| Model Number | PH6056 |
| Material | Metal, Zine Alloy |
| Brand Name | HORNET |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 60 MM / 2.36 Inches |
| Height | 85 MM / 3.35 Inches |
| Net Weight | 247 g |
| Layers | 6 Piece |
| DR | 45 |
Instock
There are no reviews yet.