Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #706 |
| Technics | FROSTED |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Red |
| Fit for | Dupont Gas Lighter |
| Style | Lighter's Part |
| Weight | 45g |
| Condition | 100% Brand New |
| Durable | Yes |
Instock
There are no reviews yet.