Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #014, #113 |
| Technics | Brushed Metal |
| Material | Metal, Solid Brass 100% |
| Origin | Mainland China |
| Color | Golden, Silver, Rose-Gold, Black |
| Size | 35mm x 60mm x11mm |
| Weight Range | 130g-150g |
| Engraved Pattern | Nothing |
| Gas Type | Refill Butane Gas |
| Windproof | No |
| Rechargeable Electric | No |
| Fit for Crowd | Father, Elders, Husband, Boyfriend, Colleague |
| Gift to | New Year, Birthday, Christmas, Father's Day, Valentine's, Anniversary, Company Souvenirs |
Instock
There are no reviews yet.