Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Product Type | THERMOMETERS |
| Model Number | Household Thermometers |
| Thermometer Use | Oven Thermometers |
| Origin | Mainland China |
| Type | Household Thermometers |
| Size | Approx. 9cm x 7cm |
| Temperature Range: | 50~280 °C (100~536 °F) |
| material | Stainless Steel |
| Support | dropship/wholesale |
| Stock | sufficient |
| Feature 1 | Thermometer Accurate Temperature Measurement 1pcs |
| Feature 2 | Hanging High Temperature Gauge For Home Kitchen Food |
| Feature 3 | Baking Temperature Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.