Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Panel Material | PONGEE |
| Size | One Size |
| Function | Folding |
| Model Number | 3226 |
| Product | Umbrella |
| Control | Non-automatic Umbrella |
| Material | Aluminum Alloy Tube |
| Brand Name | PARACHASE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Umbrellas, folding flat umbrella |
| Age | adults |
| Pattern Type | Three-folding Umbrella |
| Color | green, rose red, black, gray, khaki |
| Closed length | 22cm |
| Diameter | 90cm |
| Weight | around 143g |
| Specification | 49cm*6K |
| Stick | steel |
| Handle | plastic |
| Fabric | high density pongee cloth |
| Style | umbrella for women |
| Feature | waterproof, windproof |
Instock
There are no reviews yet.