Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2pcs/Lot 11×3.8mm Rhombus Steel Wheel |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Introduction 1 | For Grind Wheel Lighter Repair Accessory |
| Introduction 2 | For Zippo Kerosene Oil Lighter Repair |
| Durable | Easy To Use |
| Size | 10.85mmx3.81mm (Approx) |
Instock
There are no reviews yet.