Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Educational |
| Warning | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Educational Wooden Toys |
| Material | Wood |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Certification | none |
| Style | Montessori Toys |
| Type | Montessori materials |
| Function | Early Learning Educational Toys |
| Application | For children education |
| Model | Teaching Aids |
| Size | 4.5*16.5 cm |
Instock
There are no reviews yet.