Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | / |
| Registered Trademark | / |
| Strength | / |
| Yarn Count | / |
| Evenness | / |
| Twist | / |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-Pilling |
| Material | Polyester fiber/acrylic fiber |
| Type | Mohair Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | MULTIONS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Length | 200M |
| Weight | 30g |
| Type1 | Rainbow Gradient Color Cake Yarn |
| Type2 | Organic Cotton Blend Yarn |
Instock
There are no reviews yet.