Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Product Care Instructions | Do not bleach |
| Set Type | No |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-static |
| Material | 100% Acrylic, Polyester |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | MULTIONS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Weight | 50g |
| type1 | Shiny Dishcloths Yarn |
| type2 | Polyester Glass Silk |
Instock
There are no reviews yet.