Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Handwash |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | 100g |
| Registered Trademark | ZLWXL |
| Use | Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 100% Nylon |
| Type | Nylon Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | ZLWXL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.