Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SX01 |
| Strength | high |
| Yarn Count | 0.6S |
| Evenness | uniformity |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Other Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-static |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Brand Name | QZLKNIT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| color | 26 colors |
| weight | 200g / ball |
| Ingredients | 100% polyester |
| Weaving | Weave handbags, backpacks, etc |
| length | 90 Meters |
| Reference Crochet | 5.0mm Crochet |
| Place of Origin | Chinese Mainland |
Instock
There are no reviews yet.