Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | silk 22 |
| Registered Trademark | lotus yarns |
| Strength | well |
| Yarn Count | 500mtrs/50g |
| Evenness | well |
| Twist | well |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Type | Silk Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Brand Name | lotus yarns |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| material | 100% silk |
| yardage | 500mtrs/50g |
Instock
There are no reviews yet.