Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Handwash |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | YN202 |
| Registered Trademark | / |
| Strength | / |
| Yarn Count | / |
| Evenness | / |
| Twist | / |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Raw |
| Style | Fancy yarn |
| Product Type | Organic Yarn |
| Technics | Other |
| Feature | Abrasion-Resistant |
| Material | 100% Rayon |
| Type | Metallic Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Brand Name | Meetee |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Color | Colorful Yarn |
| Package | 100g/roll |
| Feature1 | Needlework Material |
| Feature2 | Yarn for Knitting |
| Feature3 | crochet threads |
| Feature4 | t-shirt yarn |
| Feature5 | silk yarn |
| Feature6 | yarn crochet |
| Feature7 | acrylic yarn |
| Feature8 | knit crochet threads |
| Feature9 | 50g yarn |
| Feature10 | crochet yarn |
| Feature11 | DIY Knitting Dress craft supplies |
Instock
There are no reviews yet.