Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 6 cm |
| Model Number | J |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Feature | Anti-Pilling |
| Material | Acrylic, Polyester, Nylon |
| Type | Acrylic Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 50g/piece |
| Length | 310m |
Instock
There are no reviews yet.