Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly, Dry Cleaning, Washable, Nickel-Free |
| Shape | Oval |
| Model Number | AC22 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Horn Buckle |
| Material | RESIN |
| Brand Name | zieene |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| BUTTON MOQ | 5PCs Buttons & 10PCs Buttons |
| Button Material | Resin |
| Button Color | Marbled |
| Button Shape | Horn Buckle Buttons |
| Button Style | Marbling |
| Button Hole | 2 Holes |
| Button Length | 30mm 39mm |
| Button Width | 11mm 12mm |
| Hole Diameter | 4mm 5mm |
Instock
There are no reviews yet.