Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Feature | Dry Cleaning |
| Shape | Owl |
| Model Number | 28x22mm |
| Technics | Dyeing |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Wood |
| Brand Name | color kite |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Color | Mix Color |
| Size | 28x22mm approx |
Instock
There are no reviews yet.