Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Feature | Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Metal Type | STEEL |
| Shape | Round |
| Model Number | MJ-wz |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Combined Button |
| Brand Name | DoonLoo |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| name | Hand pressure five claw buckle mould |
| material | Carbon steel |
| color | white |
| packaging | A set of(3 pieces of) |
| Size | 11mm |
Instock
There are no reviews yet.