Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Feature | Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Metal Type | STEEL |
| Shape | Round |
| Model Number | 15mm |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
Instock
There are no reviews yet.